Fotka.pl dużo fanów ma!

09.12.2007 17:09 Komentuj (270)
Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki
oś 'H', Tychy, 9 Grudnia 2007

lol :)

O ile napisy na murach 'Jebać [tu wpisz nazwę klubu piłkarskiego]' jeszcze zrozumie... to taki oto napis mnie zaskoczył :) Fotka.pl dużo fanów ma!Co o tym sądzisz? oceń!
A lot of śmieci..

23.11.2007 15:11 Komentuj (5)
Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

Kontener typu KP-7 na odpady komunalne wykonany z blachy grubości 2,5 mm o wymiarach 3480x1730x1455 mm mieści ok 7 metrów sześciennych śmieci. Wg. moich danych liczba ta jest conajmiej o połowę zaniżona, i jak widać takie KP-7 mieści duuuużo więcej niż można by przypuszczać :]

Pozdro

Co o tym sądzisz? oceń!
Nowa Gablota!

16.11.2007 17:26 Komentuj (4)
darmowy hosting obrazków
Dworzec w Katowicach, 15 Listopada 2007

To, że dworzec w katowicach jest wyjątkowy przyza każdy, kto choć raz na nim był. Co prawda część ludzi (jakieś. 97% społeczeństwa?) prezentuje co do tego jakże wspaniałego zabytku architektury dośc radykalne podejście ("Zburzyć! Zburzyć! Zburzyć!") i ja się z nimi jak najbardziej utożsamiam, to kilka dworcowych motywów jest naprawde bezcennych i powinny być zachowane! (oczywiście na zdjęciach wystarczy!) Fenomen, że godzina trwa na dworcu conajmniej 93 minuty już kiedyś pokazłem, natomiast dzisiaj...

..no w każdym razie ktoś wpadł kiedyś na jakże doskonały pomysł poinformowania pasażerów czego sie mają spodziewać za pare lat :] No ot takie "niedługo cały dworzec bedzie pomazany spray'em i tak h**owy jak ta tablica", tylko napisane w elegancki sposób :]

Co o tym sądzisz? oceń!
Profesjonalne zamknięcie śmietnika

15.11.2007 11:23 Komentuj (1)
Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

Nareszcie! Powstało! Tak! Jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie! Tak, to tzw. PZH! Profesjonalny Zamykacz Hasioka! Wasze śmieci już zawsze będą bezpieczne! Zwróćcie uwagę na ten skomplikowany sposób zamknięcia przez tzw. węzeł i jakże wyrafinowaną metodę ochrony własnych odpadków przed niespodziewanymi śmietnikowymi nurkami i/lub sąsiadami którzy własny hasiok przepełnili!

...ino mały problem jak śmieciarka przyjedzie...

Co o tym sądzisz? oceń!
Niewiastom tembardziej mówimy NIE!

29.10.2007 22:35 Komentuj (14)
Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

Po Pierwsze: Kościół nie jest dla wszystkich ludzi... tylko dla tych ubranych. ... no a podobno nie szata człowieka zdobi.
Po Drugie: Mężczyźni mogą tembardziej do niego chodzić, i do tego ubrani jak chcą (pewnie dlatego ze Facettoświnia i nie ma duszy jako zwierze :)
Po Trzecie: co to znaczy "przyzwoicie ubranym"? To jak jest nieprzyzwoicie? To bardzo szerokie pojęcie to całe "nieprzyzwoite".. (pewnie księza nie lubią kobiet w "Victoria's Secret" czy coś ^^)
Po Czwarte: ..a tembardziej co znaczy "nie mogą przystępować do Sakramentów św." Ja to rozumie tak:
"... i ja odpuszczam Tobie grze.... a czekaj, jak ubrana jesteś? :? A fe! co to jest... Nie! Nie odpuszczam!! Idz do piekła niewiasto!.."

:)

Co o tym sądzisz? oceń!
ZUO!! ZUOOOO!

26.10.2007 13:38 Komentuj (0)
Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki
DS Kapitol

Taka chwilowa impresja kebabem za 4.99. Kebab to zło.. nawet więcej, to ZUO! ...czyli dobry był.. :)

Od dzisiaj blog został zintegrowany z BlogFrog.pl (nie, nie pytajcie co to... tego nie rozumieja nawet najstarsi indianie a co dopiero ja czy Ty..) Tak więc można oceniać zdjęcia (to takie zielone (a fe!) troszke niżej), a ja za każdy głos dostaje 200zł... yyy tfffuu, o tym macie akurat nie wiedzieć ^^. W każdym razie głosować można... ;] Podaje również link do RSS, jakby ktos używał takiej wyrafinowanej technologi (jest też w menu po lewej)  :]

pozdro

Co o tym sądzisz? oceń!
Witamy w 5 RP! :)

22.10.2007 12:33 Komentuj (5)
Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

No to PO.. no i będziemy mieć Disneyland! I Irlandie! :)

...i Euro i stadiony i TGV do Włoszczowej i może przestaną sie śmiać na zachodzie że mamy samych najniższych najwyższych urzędników..


POwodzenia!

Co o tym sądzisz? oceń!
Twoja pozycja: 69!

08.10.2007 20:05 Komentuj (2)
Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

Pokerowa kamasutra normalnie :] "Your position: 69"     :) ..i wszystko jasne!  :)

pozdro

Co o tym sądzisz? oceń!
<< Poprzednie
Następne >>